Snake Pass

Humble Bundle do 14. júna rozdáva Snake Pass

Okrem Epic Games Store počas najbližších dní hru zadarmo rozdáva aj Humble Bundle. Do 14. júna, presnejšie do 19. hodiny, si tu môžete vyzdvihnúť titul Snake Pass. Ide o logickú adventúru, v ktorej sa ako had musíte preplaziť po rôznych prekážkach a získavať drahokami pre nasledovný postup v príbehu.

Aby ste zdolali pripravené nástrahy a úlohy, musíte využívať prednosti svojho hadieho tela. Snake Pass jasne ukazuje, že ovládať hada môže byť ťažšie, než sa na zdá na prvý pohľad. Súčasne ide o dobrodružstvo plné zábavy a príjemného grafického spracovania, za ktorým sa skrýva poriadne náročná logická hra.

Hra je rozdávaná vo forme licenčného kľúča, ktorý je následne potrebné použiť v digitálnom obchode Steam, čím Snake Pass získate natrvalo. Na to, aby sme mohli získať predmetný licenčný kľúč potrebujete bezplatné konto v obchode Humble Bundle.

Ak ho ešte nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť. Má to drobný háčik. Podmienkou je totiž prihlásenie na odber newslettra. Propagačné a reklamné maily prichádzajúce do vašej e-mailovej schránky môžu byť otravné, preto sa z nich dá neskôr odhlásiť – na spodku reklamného mailu od Humble Bundle hľadajte tlačidlo “unsubscribe”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – september 2020

Naďalej platí, že tituly z ponuky Games with Gold sú na stiahnutie dostupné len počas obmedzenej doby. O tom to celé vlastne je.