Epic Games Store rozdáva digitálne stolové hry, chystá aj Kingdom Come: Deliverance

Epic Games Store počas tohto roka pokračuje v pravidelnej dávke bezplatných hier a v aktuálnom kole si svoju hernú knižnicu môžete doplniť o tituly Carcassonne a Ticket to Ride.

V obidvoch prípadoch ide o PC adaptácie známych stolových hier. Táto ponuka tak nie je pre každého, no nejedno srdce určite zaplesá.

Aktuálne kolo bezplatných hier na Epic Games Store prebieha do 13. februára, konkrétne do 17. hodiny. Potom dôjde k zmene ponuky a ponúkaná bude čerstvá dvojica hier. A ponuka to bude poriadne lákavá…

Terajšia dvojica hier je síce fajn, no z môjho pohľadu je proste omnoho dôležitejšie to, čo bude nasledovať v najbližšom kole. V termíne od 13. do 20. februára si totiž môžete, a mali by ste si, vyzdvihnúť Kingdom Come: Deliverance. K tomu je ako malý bonus prihodená aj hra Aztez.

Práve prvá spomínaná hra, Kingdom Come: Deliverance, je obrovským úlovkom, ktorý by ste si jednoducho nemali nechať ujsť. To platí dvojnásobne v prípade, že patríte k fanúšikom RPG žánru alebo českej tvorby. Pretože tak ako kultovú Mafia, aj Kingdom Come: Deliverance majú na svedomí šikovné české ručičky.

Aby to nebolo len o akejsi nostalgii či “bratskej” súdržnosti, na Steame túto hru kladne hodnotí 79% zo všetkých 55,203 hráčskych recenzií a v časovom horizonte 30 dní je až 86% recenzií kladných.

Bežne sa navyše predáva za 30€, takže ak ju kladne hodnotí niekto, kto za ňu zaplatil túto sumu, pre toho, kto ju získa zadarmo musí ísť o poriadnu lahôdku.

TIP: Kompletnú sériu Half Life si do konca marca môžete zahrať bezplatne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – jún 2020

Ďalší mesiac sa pomaly blíži ku koncu, a to znamená, že prichádza čas na predstavenie čerstvej ponuky programu Games with Gold.