Epic Games Store tento týždeň poľavil, zadarmo ponúka len jednu hru

V prípade obchodu Epic Games Store sme si zvykli na pravidelný prísun hier zadarmo. Každý týždeň na nás vo štvrtok večer zvykne čakať dvojica titulov, ktoré si do svojej hernej knižnice môžeme pridať natrvalo a bez minutia jediného eura.

V aktuálnom kole, od 2.7. do 9.7. 2020 nás však čaká len jedna jediná hra. A aj to nie úplne “áčkový” titul. Epic Games Store totiž rozdáva logickú plošinovku Hue, ktorá potrápi našu šedú kôru a zaujme hlavne svojim grafickým spracovaním. Fanúšikovia titulov ako Limbo či Inside by si mohli prísť na svoje.

Vyzdvihnúť si ju môžete ako obvykle cez web obchodu alebo cez laucher. Máte na to čas do 9.7., presnejšie do 17. hodiny. Ak to stihnete, tak vám hra zostane natrvalo. Zaujímavé je, že ešte minulý týždeň na webe obchodu svietila informácia, že rozdávaný bude aj titul Conan Exiles, ktorý zrazu chýba. Nejde o náhodu.

Conan Exiles iba v predaji

Oficiálny účet Epic Games Store na Twitteri informuje, že prijal rozhodnutie túto hru nakoniec nerozdávať. Čoskoro ju bude normálne predávať. Informácia prišla v hodine dvanástej. Podrobnosti v pozadí rozhodnutia nie sú známe.

Epic si splní starší záväzok

Tento týždeň tu síce máme len jednu hru, no Epic Games Store nám to do istej miery už čoskoro vynahradí. V termíne od 9.7. do 16.7. bude rozdávať hneď trojicu hier – The Escapists 2, Killing Floor 2 a Lifeless Planet: Premier Edition. Za normálnych okolností by šlo o skvelú akciu, no v praxi si Epic plní staršie záväzky.

Súčasťou avizovanej trojice je hra The Escapists 2, ktorá mala byť rozdávaná už pred časom, no na poslednú chvíľu došlo k problémom, ktoré tomu zabránili. Technicky vzaté dostaneme tri hry. Navyše sme nemuseli mať nič a sťažnosti preto asi nie sú celkom na mieste. Hra zadarmo je hra zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať