Epic rozdáva: Dvojica menších hier teraz, HITMAN od 27. augusta

Epic Games Store je tu klasicky s novými hrami zadarmo. Tento týždeň, až do 27. august, si bezplatne môžeme do svojej hernej knižnice pridať tituly Enter the Gungeon a God’s Trigger.

Ide o celkom vydarené hry, no moju pozornosť zaujala ponuka ohlásená na budúci týždeň.

Aktuálnu, príjemnú, ponuku už 27. augusta nahradí najnovšie dobrodružstvo známeho zabijaka – HITMAN. K tomu sa pridá vydarená kolekcia Shadowrun Collection.

Samozrejme, že odporúčam, aby ste si bezplatné hry z ponuky Epicu vyzdvihli vždy. Aj v prípade, že pôjde o niečo, čo vás na prvý pohľad nezaujme.

Príležitosť pre netradičné hry

Získanie hier je otázkou niekoľkých kliknutí. Týmto spôsobom sa človek dokáže veľmi jednoducho dostať aj k hrám, ktoré by si za normálnych okolností nezakúpil. A často ide o veľmi zaujímavé kúsky.

Hoci nemusí ísť o takzvaný “AAA titul”, realita je taká, že veľa menších hier v sebe nesie netradičné spracovanie, zaujímavý príbeh a sú skutočne vydarené. Za iných okolností by im človek veľkú pozornosť nevenoval, takto, vďaka Epicu, dostávajú svoju šancu.

Tradičný postup

Naďalej platí to, čo doteraz vždy. Každé kolo s bezplatnými hrami beží 7 dní, potom sa ponuka zmení. Ak si hry počas tohto časového okna stihnete vyzdvihnúť, tak súčasťou vášho Epic konta zostanú natrvalo.

Hry sa dajú vyzdvihnúť buď na oficiálnej webovej stránke obchodu Epic Games Store, prípadne cez takzvaný laucher – aplikáciu obchodu. Nezabudnite na to, že Epic stále rozdáva aj hru Sludge Life.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať