Epic Games Store tento týždeň servíruje Overcooked. Zadarmo je do 11. júna

Epic Games Store po trojici bezplatných trhákov GTA V, Civilization VI a Borderlands: The Handsome Collection zatiahol ručnú brzdu. Namiesto očakávaného titulu Ark: Survival Evolved na nás v čerstvej ponuke na najbližší týždeň čaká niečo úplne iné – zábavná hra Overcooked.

Pre jej získanie sa stačí prihlásiť priamo na webe Epic Games Store alebo v oficiálnej aplikácií a vykonať bezplatný “nákup”. Hra po vyzdvihnutí klasicky zostane trvalou ozdobou vášho používateľského konta. Overcooked sa dá vyzdvihnúť presne týždeň, teda do 11. júna do 17. hodiny. Vtedy bude zverejnená nová hra. Čo presne bude Epic Games Store ponúkať zatiaľ nevedno. Na webe svieti len tajomný nápis “Mystery Game”.

Overcooked je zábavná a poriadne chaotická hra od tvorcov legendárnej série Worms. Bláznivé tempo, kooperatívny režim a plno zábavy vo virtuálnej kuchyni. Nejak takto by sa táto hra dala zhrnúť. Nie je to síce “AAA titul”, no určite poteší, že ju môžeme získať úplne zadarmo. Nakoľko podporuje takzvaný “Couch Co-Op”, tak ide o vhodný kúsok, pri ktorom môžete s partiou kamarátov vypustiť trochu pary.

Zaujímavé je to, že Epic Games Store hru Overcooked už raz rozdával. Konkrétne minulý rok v júli. Neubehol ani rok a máme ju tu zas. Pre tých, ktorí si hry vyzdvihujú pravidelne je to asi sklamanie. Pre nových členov a zábudlivcov ďalšia hra zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Xbox Game Pass – máj 2020

Dnes už presne vieme, aká nádielka sa nám ujde. Zatiaľ je toho dosť málo, no malo by ísť len o polovicu z májových prírastkov.