Epic rozdáva Offworld Trading Company a GoNNER. Zahrať sa dá aj Builders of Egypt: Prologue

Obchod Epic Games Store dnes zverejnil novú ponuku bezplatných hier, ktoré si môžete vyzdvihnúť a získať ich ako trvalú súčasť vášho používateľského konta. Čas na to máte do 12. marca, presne do 16. hodiny.

Ponúkaná je real-time stratégia Offworld Trading Company a zaujímavo vyzerajúca plošinovka GoNNER.

Budúci týždeň na nás bude čakať hneď trojica hier – Anodyne 2: Return To Dust, A Short Hike Search a Mutazione.

Nevynechám obligátne pripomenutie, že Epic Games Store bezplatné hry rozdáva každý týždeň počas celého roka 2020, preto dáva veľký zmysel vytvoriť si bezplatný účet a občas sledovať, aká je aktuálna ponuka.

Builders of Egypt: Prologue

V týchto dňoch sa dá bezplatne vyskúšať aj budovateľská stratégia Builders of Egypt: Prologue, ktorá je v ponuke obchodu Steam dostupná v rámci takzvaného predbežného prístupu.

To znamená, že ide o plne hrateľnú verziu hry, ktorá ešte nebola úplne dokončená a do jej riadneho vydania ju tvorcovia budú upravovať, vylepšovať a rozširovať o dodatočný obsah. Herný zážitok preto nemusí byť úplne ideálny, no aspoň máme možnosť vyskúšať si ju. Fanúšikovia historických hier a stratégii by sa mali potešiť.

Nemusíte sa pritom nijak extra ponáhľať, tvorcovia uvádzajú, že hra bude týmto spôsobom dostupná prakticky natrvalo. Na základe dostupných informácií to vyzerá tak, že v podstate ide o demoverziu, ktorá ponúka jednu príbehovú misiu (+- hodina herného času) a režim nekonečného hrania. Na víkendové zabavenie by to malo určite stačiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať