Civilization VI je zadarmo do 28. mája. Nepremeškajte to

Epic Games Store sa pri rozdávaných hrách poriadne plesol po vrecku. Pred týždňom to bolo kultové GTA V a teraz rozdáva skvelú ťahovú stratégiu Sid Meier’s Civilization VI. V obidvoch prípadoch ide o vynikajúce “AAA” hry, ktoré stoja za to. Ak vám náhodou GTA prekĺzlo pomedzi prsty, snáď vám náladu aspoň trochu napraví Civilization VI.

Avšak treba sa poponáhľať. Bezplatne si túto hru môžete vyzdvihnúť len do 28.5., presnejšie do 17. hodiny. Stále na to máte ešte dostatok času, no netreba príliš otáľať. Klasicky platí, že po priradení k vášmu kontu vám hra zostavá natrvalo. Vyzdvihnúť si ju môžete cez klienta alebo priamo web obchodu Epic Games Store.

V kuloároch sa šepká, že ďalšou bezplatne ponúkanou hrou by mohla byť kolekcia Borderlands: The Handsome Collection. Informácia nepochádza z oficiálneho zdroja, no je nutné povedať, že predošlé dve hry sa skutočne potvrdili, preto je dosť vysoká pravdepodobnosť, že tomu tak bude aj v treťom prípade.

A keď sa pozrieme na to, aké dve hry sme už dostali – GTA V a Civilization VI -, tak by som sa nečudoval ani kompletnej kolekcii Borderlands. V každom prípade, dozvieme sa to už zajtra, 28.5. o 17:00. Dovtedy si ešte stíhate vyzdvihnúť Civilization VI.

Aktuálne by už nemala bežať preventívno-informačná kampaň zameraná na propagáciu dvojfaktorovej ochrany. Skončila 21. mája. Inak povedané, hry si môžete vyzdvihnúť hladko aj bez toho, aby vaše konto muselo byť chránené cez 2FA. Ak si ochranu svojho konta chcete zvýšiť z vlastnej vôle, tak spraviť môžete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať