Free Play Days tento víkend prináša Dragon Ball, The Division 2 aj Just Cause 4

Víkend sa opäť nebezpečne priblížil, čo znamená, že na zlatých členov služby Xbox Live, inak povedané predplatiteľov, čaká ďalšia ochutnávka hier pre Xbox One. Ide o tradičné dni bezplatného hrania – Free Play Days, kedy si od štvrtka až do pondelkového rána môžu na svojich konzolách vyskúšať nejaké tie hry.

Aktuálny výber pre termín 27.2 až 2.3. pozostáva z trojice hier Dragon Ball FighterZ, Tom Clancy’s The Division 2 a Just Cause 4. Minulý týždeň boli ponúkané hry pre fanúšikov anime, tentokrát je to anime a akčné hry.

Bezplatné hry by sa mali zobraziť priamo v ponuke hlavného menu konzoly, prípadne si k nim nájdete cestu cez priamy odkaz na web Microsoftu. Stačí si ich stiahnuť a pustiť sa do hrania. Počas trvania akcie sa trojica hier dá zakúpiť za znížené ceny:

Z týchto ponúkaných hier by som osobne šiel akurát tak do The Division 2. V nedávnej akcii som si ju kúpil pre PC za 3€ a prinieslo mi to zatiaľ asi 30 hodín slušnej zábavy. Necelých 11€ považujem stále za veľmi slušnú cenu.

Pri Just Cause 4 je situácia trošku komplikovanejšia, pretože hra je nateraz súčasťou služby Xbox Game Pass, no jej brány čoskoro opustí. Predpokladám však, že v ponuke sa časom opäť objaví.

Keďže sa služba Xbox Game Pass dá na mesiac, niekedy aj na dlhšiu dobu, vyskúšať za 1€, tak mi kúpa Just Cause 4 nepríde až takou super voľbou. No každá minca má samozrejme dve strany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať