Kingdom Come Deliverance

Stiahnite si Kingdom Come: Deliverance úplne zadarmo. Cez Epic Games Store

Minulý týždeň som sa nad tým rozplýval celkom dostatočne, no opakovanie je matka múdrosti, tak na to poďme ešte raz. Tentokrát už stručnejšie.

Z ponuky známeho obchodu Epic Games Store si do 20. februára môžete úplne zadarmo stiahnuť hru Kingdom Come: Deliverance. Potrebujete na to len bezplatný účet, s ktorým sa hra prepojí a stane sa tak jeho trvalým obyvateľom. Do hrania sa potom môžete pustiť podľa chuti kedykoľvek.

Vytvoriť si účet v Epic Game Store je celkovo dobrým nápadom, pretože, ak by ste náhodou nevedeli, tento obchod každý týždeň rozdáva úplne zadarmo nejaké tie hry. Obvykle sú dve a obvykle sú celkom kvalitné. Výnimky potvrdzujú pravidlo.

Okrem Kingdom Come: Deliverance si tento akciový týždeň (13. až 20. februára), môžete vyzdvihnúť ešte aj titul Aztez. Ide o príjemný doplnok inak vynikajúcej ponuky. Priamy odkaz na sekciu bezplatných hier nájdete tu. No a od budúceho štvrtka bude k dispozícii zase kartová hra Faeria.

Spomínané “vyzdvihnutie hier” môžete vykonať priamo cez oficiálny web obchodu, no hladko by to malo fungovať aj cez sprievodnú aplikáciu – takzvaný launcher.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať
Games with Gold april 2020

Games with Gold – apríl 2020

Tento mesiac sme si chvíľku museli počkať, no Microsoft už konečne zverejnil očakávané informácie o aprílovej ponuke Games…