GOG do 19. júla rozdáva ťahovú stratégiu Warhammer 40000: Rites of War

Tento víkend môžete vďaka digitálnemu obchodu GOG úplne zadarmo získať ťahovú stratégiu Warhammer 40,000: Rites of War.

Ide síce o starší kúsok, ktorý vyšiel ešte v roku 1999, no keďže spadá do známej sci-fi série Warhammer 40 000, tak snáď aspoň niekoho poteší. Navyše niektorí z nás si radi občas zahrajú aj “retro hry”, aby sme si trošku zaspomínali.

Hra je bezplatne dostupná priamo cez oficiálnu stránku obchodu GOG. Na jej vyzdvihnutie máte čas do nedele, 19. júla, presnejšie do 15:00. Aby ste ju mohli získať potrebujete vlastniť bezplatný používateľský účet v tomto obchode. Ak ho ešte nemáte, viete si ho veľmi jednoducho vytvoriť.

Ako to už pri takýchto akciách býva zvykom, aj v tomto prípade by malo platiť, že hra sa stane trvalou súčasťou vášho konta a stiahnuť si ju môžete aj opakovane. Navyše ide o takzvanú “DRM free” verziu, ktorá pre hranie nevyžaduje aktívne pripojenie ani žiadnu pokročilú aktiváciu. K samotnej hre je priložený aj manuál a soundtrack.

Warhammer 40000: Rites of War sa v obchode GOG zo strany hráčov teší prevažne pozitívnym ohlasom a celkové hodnotenie sa aktuálne zastavilo na hranici 4,1/5. Vzhľadom na to, že ide o starší titul, počítať môžete s nízkymi hardvérovými požiadavkami. To znamená, že do hrania sa môžete pustiť aj na priemernom notebooku bez dedikovanej grafickej karty. Okrem toho si ju bez problémov vychutnáte aj na moderných operačných systémoch, vrátane Windows 10.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať