Horace

Epic Games Store rozdáva Horace, najlepšiu plošinovku roka 2019

Teraz je už nad slnko jasné, že počas roka sa dočkáme poriadnej dávky bezplatných hier z náruče obchodu Epic Games Store. Presne tak ako v roku minulom. Postupne nám bude dávkovaná viac ako päťdesiatka rôznorodých hier, ktoré sa stanú trvalými ozdobami herných knižníc nejedného hráča.

Aktuálne je možné bezplatne získať hru Horace, ktorá je častovaná označením “najlepšia plošinovka roka 2019”, takže to vyzerá tak, že by rozhodne nemusela byť žiadnym sklamaním. Naznačuje to aj prehľad recenzií z pera kritikov aj bežných hráčov, Metacritic, ktorý ukazuje priemerné hodnotenia 81% a 82%, takže Horace zjavne má niečo do seba.

Hra je rozdávaná úplne zadarmo, preto stojí za to dať jej šancu, hoci ju nebudete hrať teraz, aspoň si ju vyzdvihnite na webe obchodu Epic Games Store, aby vám ponuka neušla. Prípadne by to malo ísť aj priamo cez launcher/klienta tohto obchodu.

Hru Horace si môžete z ponuky Epic Games Store bezplatne vyzdvihnúť do 23. januára, konkrétne to 17. hodiny. Potom bude nasadená čerstvá ponuka, ktorá pre týždeň 23. až 30. január pozostáva z hry The Bridge.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Podporuje Xbox One virtuálnu realitu?

Microsoft má vlastnú divíziu, ktorá sa venuje oblasti virtuálnej a rozšírenej reality. Ako však túto oblasť vníma v prípade svojich konzol?

Xbox Game Pass – august 2020

Microsoft každý mesiac aktualizuje ponuku svojej služby Xbox Game Pass pre Xbox One aj pre PC. August prirodzene nie je výnimkou.