Epic Games Store

Toto sú najlepšie bezplatné hry v ponuke Epic Games Store | 2021

Na to, aby ste si mohli vychutnať poriadny herný zážitok nemusíte hneď míňať peniaze. K dispozícii je kopa kvalitných hier, ktoré sú úplne zadarmo a dostupné sú pre každého, kto o ne prejaví záujem.

Kvôli bezplatným PC hrám sa netreba prehrabávať v pochybných zákutiach internetu. Stačí navštíviť známe platformy a pozrieť si ich ponuku. Aj známy obchod Epic Games Store ponúka zástup kvalitných hier, ktoré sú dostupné zdarma.

Okrem toho je Epic Games Store pre hráčov zaujímavý aj z toho dôvodu, že každý týždeň nejakú tú platenú hru rozdáva úplne zadarmo. Vďaka tomu sa dá počas roka vytvoriť celkom lukratívna zbierka. Samozrejme, že nie vždy ide o AAA tituly, no rozhodne sa tu blysnú aj vynikajúce kúsky. 

Poďme sa ale pozrieť na stálu ponuku herného katalógu Epic Games Store. Toto sú najlepšie hry pre PC, ktoré si môžete vychutnať úplne zadarmo.

Najlepšie free-to-play hry z ponuky Epic Games Store

Fortnite

Celosvetový fenomén, ktorý je súčasne exkluzivitou pre platformu Epic Games Store. Ide o strieľačku spadajúcu do žánru battle royale. Zjednodušene povedané je to boj o prežitie, kedy vyhráva ten, kto zostane stáť ako posledný. Fortnite v sebe kombinuje viacero zaujímavých prvkov, aj preto priťahuje milióny hráčov. 

Rocket League

Netradičná kombinácia plná zábavy. Takto nejako by sa dal v skratke zhrnúť titul Rocket League. Tento bezplatný kúsok skĺbil futbal a závodné autíčka na diaľkové ovládanie. Znie to skutočne zvláštne, no táto kombinácia funguje vynikajúco a prináša hodiny zábavy.

Hyper Scape

Dynamická strieľačka, ktorou Ubisoft odpovedal na aktuálny trend battle royale žánru. Hra so sebou priniesla viacero unikátnych prvkov, preto rozhodne stojí za vyskúšanie.

Path of Exile

Milovníci RPG hier typu Diablo nesmú opomenúť titul Path of Exile. Ponorte sa do izometrického sveta plného úloh, príšer, kúziel a dobrodružstva. Path of Exile sa vyznačuje svojim prepracovaným systémom budovania postavy a jej schopností.

Rogue Company

Ďalšia z kategórie kompetitívnych strieľačiek, kde proti sebe stoja dva tímy hrdinov. V pozadí hry stojí tím, ktorý vytvoril tituly SMITE a Paladins, takže aj tento kúsok sa nesie v podobnom duchu a tak trochu pripomína známy Overwatch. 

Obsahuje však viacero odlišných prvkov a mechaník. Každé kolo napríklad môžete získané peniaze investovať do výzbroje a schopností svojej postavy. 

CRSED: F.O.A.D.

Aj CRSED: F.O.A.D. sa vezie na vlne populárneho žánru battle royale. Ak patríte k fanúšikom hier ako PUBG či Fortnite, no chceli by ste okúsiť niečo nové, dajte šancu tomuto kúsku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať