Oficiálny príchod Surface Duo je už na spadnutie

Začiatok predaja neštandardného smartfónu Surface Duo sa podľa všetkého skutočne blíži. Doterajšie informácie hovorili o tom, že formálny predaj by mal byť spustený okolo 24. augusta. Šanca, že k tomu skutočne dôjde sa v ostatných dňoch výrazne zvýšila.

Známy “informátor” Evan Blass, ktorý sa teší dobrej povesti, cez Twitter zverejnil propagačné obrázky Surface Duo. Tie by mali byť použité na weboch a v dokumentácii amerického operátora AT&T.

Ide o načasovanie, nie obrázky samotné

Podobu hybridného smartfónu poznáme veľmi dobre z promo videa, materiálov a fotografií z dielne Microsoftu, kľúčové je v tomto prípade samotné načasovanie.

Nová dávka propagačných obrázkov prichádza len pár dní predtým, než Microsoft uskutoční veľké online stretnutie s držiteľmi osvedčenia Microsoft Most Valuable Professional (MVP).

Online stretnutie má prebehnúť 12. augusta a predpokladá sa, že pôjde o akési školenie/oboznámenie s prichádzajúcim skladacím smartfónom Surface Duo.

Keď tieto nové informácie pridáme k certifikačným procesom, postupnej propagácii a správam od zdrojov priamo z prostredia Microsoftu, tak to, že Surface Duo prichádza v najbližších dňoch, vyzerá skutočne reálne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať