PAC-MAN Championship Edition 2: Do 10. mája zadarmo pre PC, Xbox aj PS4

Pac-Man je skutočnou legendou herného priemyslu. Pomerne nenápadná hra sa v krátkom časovom horizonte stala úplne kultovou záležitosťou. Z herných automatov na každý typ zariadenia. Počítače, konzoly i smartfóny. Ikonický Pac-Man sa dokonca dostal aj na strieborné plátno.

Dnes už samozrejme Pac-Man nie je až takou horúcou záležitosťou. Herný priemysel sa neskutočne posunul a dominujú mu úplne iné trendy. Napriek tomu množstvo hráčov na tohto žltého panáčika neskutočne rado spomína. Nielen, že výrazným spôsobom ovplyvnil herný priemysel, no pre mnohých bol hrou ich mladosti. Jednou z tých prvých, na ktoré sa proste nezabúda.

Ak si chcete aj vy trošku zaspomínať, aktuálne na to máte vynikajúcu príležitosť. Hoci v modernom prevedení z roku 2016, no úplne zadarmo. Od dnešného dňa až do 10. mája si môžete na počítačoch, konzolách Xbox One a konzolách PlayStation 4 úplne zadarmo stiahnuť titul Pac-Man Championship Edition 2. Ak túto akciu využijete, hra by mala zostať trvalou ozdobou vášho používateľského konta.

O bezplatnej ponuke Pac-Man Championship Edition 2 informovalo priamo herné vydavateľstvo Bandai Namco, ktoré chce hráčom spríjemniť náročné dni, ktoré teraz trávia vo svojich domovoch. Na konzolách hru rozdáva priamo cez oficiálne obchody Microsoft Store a PlayStation Store. V prípade počítačov je potrebné navštíviť Steam.

Akcia by mala prebiehať do 10. mája 2020, presnejšie do 19. hodiny. Takže sa nemusíte nejak extra ponáhľať. Na vyzdvihnutie hry totiž máte niečo málo cez dva týždne. Keď som toto písal, tak hra bola bezplatne dostupná zatiaľ len cez Microsoft Store. V ostatných obchodoch sa mala akcia aktivovať o 19:00, plus-mínus pár minút.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať