For The King

For The King je v ponuke Epic Games Store do 30. apríla zadarmo

Epic Games Store aktuálne rozdáva vydarenú strategickú RPG ťahovku For The King. Na jej vyzdvihnutie máte čas do 30. apríla, kedy ju o piatej hodine večernej nahradí dvojica Amnesia: The Dark Descent a Crashlands. Odkaz na vyzdvihnutie tu.

Na to, aby ste si hru mohli pridať do svojej hernej knižnice potrebujete bezplatné konto v obchode Epic Games Store. Ak ho ešte nevlastníte, tak si ho viete veľmi jednoducho vytvoriť. Rozhodne sa to oplatí, pretože počas celého roka 2020 sa každý týždeň môžete tešiť na nejakú tú bezplatnú hru. Obvykle sú dokonca rozdávané dve hry súčasne, no samozrejme, že to nie je garantované – viď prípad For The King.

Väčšinou sa dočkáme veľmi kvalitných kúskov, ktoré sa tešia pochvale zo strany kritikov, ako aj samotných hráčov. Skvelé na tom je, že hra sa po vyzdvihnutí stáva trvalou ozdobou vášho používateľského konta, takže do hrania sa môžete pustiť v ľubovoľnom termíne.

For The King sa taktiež javí ako kvalitná hra. Na agregátore recenzií Metacritic sa teší 79% hodnoteniu z recenzií a 76% jej dávajú hráči. Na Steame má zase celkové hodnotenie 87% od 9138 hráčov. Bežne sa predáva za 20€, no nakoľko sa momentálne dá získať úplne zadarmo, tak si určite zaslúži šancu. Okrem sólo režimu ponúka aj lokálny a online kooperatívny režim, tak nahovorte kamarátov a pustite sa do toho spolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – december 2020

November sa blíži ku koncu a vonku už poletuje prvý sneh. Divízia Xbox preto zverejnila prehľad decembrovej ponuky služby Games with Gold.