Hitman: Absolution

Hitman: Absolution zadarmo: GoG rozdáva do pondelka 15. júna

Vyzerá to na hojný víkend pre hráčov. Okrem požehnanej ponuky obchodu Epic Games Store a logickej hry Snake Pass od Humble Bundle sa do rozdávania vydarenej hry púšťa aj známy obchod GoG. Ten si pre hráčov pripravil akčný titul Hitman: Absolution zo známej série o nenápadnom zabijakovi. Bezplatne ho rozdáva do pondelka 15. júna, presne do 15. hodiny.

Na vyzdvihnutie hry potrebujete bezplatné konto v obchode GoG, ktoré si v prípade potreby samozrejme dokážete vytvoriť v priebehu minútky, dvoch.

Hitman: Absolution patrí medzi vcelku vydarené hry, ktoré si zaslúžia pozornosť, obzvlášť v prípade, ak máte radi akciu v kombinácii s taktizovaním a hľadaním správnej stratégie. Pre fanúšikov série ide o povinnú jazdu, hoci ohlasy z tábora skalných sú zmiešané. Mnohým sa nepáčila silná orientácia na “príbehovosť”. Je to zadarmo, tak si názor môžete utvoriť sami.

Možností ako zlikvidovať svoj cieľ je celý zástup a je len na vás, aký prístup zvolíte. Môžete sa zakrádať a zvoliť možnosť tichej likvidácie, smrť môžete nafingovať tak, aby vyzerala ako nešťastná náhoda, no siahnuť môžete aj po ostrej a poriadne hlučnej konfrontácii.

Hra z ponuky GoG je distribuovaná v takzvanej “DRM free” verzii, čo znamená, že si ju môžete vychutnať aj bez online pripojenia, zložitého aktivačného procesu či akejkoľvek otravnej ochrannej technológie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať
Games with Gold april 2020

Games with Gold – apríl 2020

Tento mesiac sme si chvíľku museli počkať, no Microsoft už konečne zverejnil očakávané informácie o aprílovej ponuke Games…