Windows 7 2020 Edition

Ako by vyzeral Windows 7 vydaný v roku 2020?

Oficiálna podpora pre Windows 7 síce bola už pred časom ukončená, no tento legendárny operačný systém sa stále teší veľkej popularite. V očiach mnohých používateľov, či priamo fanúšikov, dodnes ide o názornú ukážku toho, ako by mal vyzerať správny Windows.

Dnes už prím síce hrá skôr Windows 10 a stará dobrá “sedmička” sa pozvoľna dostáva do úzadia, no kým sa úplne vytratí, ešte to potrvá dobrých pár rokov. Navyše nostalgia je silná vec a Windows 7 si určite budeme pripomínať aj po rokoch. Patrí mu zaslúžené miesto v histórii.

Windows 7 2020 Edition – keď sa minulosť stane budúcnosťou

Aj teraz, kedy sa Windows 7 ešte aktívne používa, prichádzajú rôzne zaujímavé koncepty, ktoré ukazujú ako by tento systém mohol vyzerať v modernom kabáte. Netradičný koncept na YouTube zverejnil používateľ s prezývkou “Hacker 34”.

S podobnými konceptami sa stretávame celkom pravidelne. Vo väčšine prípadov ide o stelesnenie netradičných predstáv o tom, čo mohlo byť, no nikdy sa nestalo. Pozerá sa na to veľmi príjemne, no človek nesmie zabudnúť, že ide len o predstavu a nie skutočnosť.

Spojenie histórie so súčasnosťou, alebo ako to je v tomto prípade, s budúcnosťou, môže byť veľmi netradičné. Príkladom je aj ukážka toho, ako by mohol Instagram vyzerať v časoch Windows 95. Za pozornosť stojí aj pohľad na modernizované rozhranie Windows 10. Niekedy je dobré trošku snívať…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať