Creative Pebble V3: Väčší, hlasnejší a bezdrôtový

Creative hlási vydanie Creative Pebble V3, najnovšieho prírastku do populárnej série stolných reproduktorov Pebble.

Tieto USB-C reproduktory si zachovávajú rovnaký elegantný a minimalistický dizajn svojich predošlých generácií. Prichádzajú však s viacerými vylepšeniami.

Výrobca uvádza, že ide o veci ako napríklad hlasnejší a čistejší zvuk a pridanie pripojenia Bluetooth 5.0. Tentokrát tak ide o reproduktory s podporou bezdrôtového pripojenia, čo príde vhod aj v domácnosti.

Sada reproduktorov Creative Pebble V3 prichádza vo forme známeho reproduktorového systému 2.0, ktorý si zachováva rovnaký dizajn meniča s uhlom 45°, ktorý je takto špeciálne naklonený pre dosiahnutie lepšieho zvukového zážitku.

Čistejší a hlasnejší zvuk

Na mieru vyladené, 2,25” meniče s plným rozsahom poskytujú hlasnejší a bohatší zvuk ako jeho predchodca Pebble V2. Je tiež vybavený spracovaním zvuku Clear Dialog, ktorý poskytuje čistý dialóg bez obetovania akýchkoľvek okolitých efektov.

Okrem toho môžu používatelia zosilňovať zvuk pomocou vstavaného prepínača, ktorý môže maximalizovať akustickú silu Pebble V3 bez skreslenia. V prípade potreby to môže byť vážne nahlas – ak je zapojený do 10W USB-C portu, USB-C napájacieho adaptéra alebo 5V 2A USB-A napájacieho adaptéra, poskytuje zvuk, ktorý je o 50% hlasnejší než pôvodný Pebble.

Nový adaptér Creative 30W PD podľa informácií výrobcu slúži ako perfektný doplnkový produkt na maximalizáciu plného potenciálu celej série Pebble. Má tiež 3,5 mm AUX-IN vstup, ktorý umožňuje univerzálnu kompatibilitu medzi analógovými zvukovými zariadeniami.

Reproduktory Creative Pebble V3 sa budú predávať za 37,99€.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať