Watch Dogs

Epic Games Store do 26. marca rozdáva Watch Dogs a The Stanley Parable

Epic Games Store pokračuje v rozdávaní hier. V aktuálnom kole si pre nás pripravil dvojicu vydarených hier – Watch Dogs a The Stanley Parable. Odkaz na ich vyzdvihnutie z webu Epic Games Store nájdete tu.

Akcia prebieha do 26. marca, presnejšie do 16. hodiny. Ak si hry dovtedy stihnete vyzdvihnúť, súčasťou vášho používateľského konta zostanú natrvalo. Budúci štvrtok ich nahradí dvojica Figment a Tormentor X Punisher.

Z ponúkanej dvojice pôsobí lákavejšie Watch Dogs, čo je akási odnož ikonického GTA, v ktorej sa cez smartfón snažíte hacknút všetko, čo sa len dá. Príbeh sa točí okolo honby za pomstou.

Aj The Stanley Parable má však čo povedať. Síce ide o takzvaný walking simulator, no v hernej komunite je veľmi obľúbený svojou nevšednosťou a teší sa veľmi pozitívnym ohlasom. Vaše rozhodnutia v tejto hre ovplyvnia prakticky všetko.

Obidve hry sú skutočne vydarené, no či vám sadnú samozrejme závisí od vašich preferencií. Nevynechám pripomenutie, že Epic Games Store bezplatné hry rozdáva každý týždeň počas celého roka 2020, preto dáva veľký zmysel vytvoriť si bezplatný účet a občas sledovať aktuálnu ponuku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať