Games with Gold – december 2020

November sa blíži ku koncu a vonku už v niektorých končinách našej krajiny poletuje prvý sneh. Divízia Xbox preto zverejnila prehľad decembrovej ponuky služby Games with Gold.

Počas decembra si aktívni predplatitelia služby Xbox Live Gold, prípadne Xbox Game Pass Ultimate, vychutnajú klasickú nádielku štyroch bezplatných konzolových hier.

Dve z toho z konzolovej generácie Xbox One a dve vytvorené pre Xbox 360. Celá ponuka je vďaka spätnej kompatibilite dostupná na konzolovej rodine Xbox One a Xbox Series, dvojica hier je dostupná pre Xbox 360.

Stále platí, že tituly z Games with Gold sú na stiahnutie dostupné len počas obmedzenej doby. Akonáhle si ich do konzoly nainštalujete, hrať ich môžete kým máte aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Xbox 360 a Xbox hry sú výnimkou. Stiahnutím by sa mali prepojiť s kontom Microsoft. To znamená, že ak si ich raz vyzdvihnete, tak do hrania sa môžete pustiť prakticky kedykoľvek. Aj bez aktívneho predplatného Xbox Live Gold.

Ponuka Games with Gold pre december 2020

Ani v závere roka nás Microsoft nejak extra neprekvapí. Osobne mám taký pocit, že ponuka Games with Gold nie nezvykne byť práve najlukratívnejšia. Možno sa to zmení s príchodom roka 2021, no nespoliehal by som sa. Prím momentálne hrá služby Xbox Game Pass, kde je od novembra dostupná aj ponuka EA Play s viac ako 60 hrami od vydavateľstva Electronic Arts.

  • The Raven Remastered – Xbox One v termíne 1. až 31. december
  • Bleed 2 – Xbox One v termíne 16. december až 15. január
  • Saints Row: Gat out of Hell – Xbox One a Xbox 360 v termíne 1. až 15. december
  • Stacking – Xbox One a Xbox 360 v termíne 16. až 31. december
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – august 2020

Koniec mesiaca je na spadnutie, a Microsoft preto zverejnil augustovú ponuku programu Games with Gold. Tentokrát je pomerne slabá.