XCOM 2

Urobte poriadky s mimozemšťanmi: XCOM 2 si môžete vyskúšať zadarmo

Pred rokmi boli demoverzie hier, ktoré hráčom umožňovali bezplatne vyskúšať malú porciu z celkovej hry, úplne normálnou vecou. Herné vydavateľstvá sa týmto spôsobom pochválili svojim produktom, a ak sa hráčom zapáčil, tak existovala veľká šancu, že siahnu po plnej verzii.

Dnes už demá hier nie sú až tak veľmi populárnou vecou, občas sa síce objavia, no ide o výnimku, nie pravidlo. Do popredia sa dostal skôr model dní bezplatného hrania, ktorý v podstate plní úplne tú istú úlohu, akurát vo veľkej časovej tiesni.

Demo si proste človek mohol stiahnuť ako bol rok dlhý a malú časť hry si vychutnal kedykoľvek sa mu zachcelo. Pri dňoch bezplatného hrania na to má zopár dní, a to ešte musí počítať s tým, že značnú časť času zhltne stiahnutie desiatok GB. Dni bezplatného hrania však majú svoje čaro.

Často sú naplánované príhodne na víkend, no čo je dôležitejšie, väčšinou je na vyskúšanie dostupná celá hra, bez nejakých väčších obmedzení. Tak je tomu aj v prípade strategickej sci-fi hry XCOM 2, ktorá je na vyskúšanie dostupná na konzolách Xbox One (do 9:00, 30.4.), a na počítačoch cez Steam (do 19:00, 30.4.). Pre istotu to zdôrazním, hra je len dočasne dostupná na vyskúšanie, nie je rozdávaná natrvalo.

V hre XCOM 2 sa ako veliteľ odboja ocitnete na mimozemskými silami ovládanej Zemi. Pravdepodobnosť úspechu je síce nízka, no napriek tomu sa chopíte každej šance a vyrazíte do boja za slobodu ľudskej rasy. Postupovať musíte obozretne a krok za krokom nakláňať misky váh na stranu ľudstva. Na každom vašom ťahu záleží, veď ide o ťahovú stratégiu…

XCOM 2 tiež so zľavou 75%

Okrem toho, že si hru môžete v plnej paráde vyskúšať, až do 7. mája prebieha akcia, kedy je dostupná so zľavou 75%. Ak sa vám teda zapáči, môžete si ju kúpiť za lákavú cenu. Všetok dosiahnutý herný pokrok vám pritom bude prenesený a pokračovať môžete tam, kde ste počas bezplatného prístupu skončili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Podporuje Xbox One virtuálnu realitu?

Microsoft má vlastnú divíziu, ktorá sa venuje oblasti virtuálnej a rozšírenej reality. Ako však túto oblasť vníma v prípade svojich konzol?