Plnú verziu The Division 2 si tento víkend môžete vyskúšať zadarmo

Ubisoft sa pripravuje na vydanie rozšírenia Warlords of New York pre svoju hru The Division 2. Preto je aktuálne počas celého víkendu, až do 2.3., základná hra dostupná na bezplatné vyskúšanie. A to bez akýchkoľvek obmedzení.

Ak stihnete prejsť príbehovú kampaň, tak ju proste stihnete prejsť. Hra ako taká totiž ponúka kopu obsahu aj za hranicou základnej kampane, takže ochutnávkový obsah nie je potrebné osekávať. Ak človeka raz hra chytí, tak jej zostane verný dlhý čas. Z toho zjavne vychádza aj Ubisoft.

Dni bezplatného hrania sú tentokrát dostupné na PC a konzolách Xbox One a PlayStation 4. V prípade Xbox One je potrebné aktívne predplatené Xbox Live Gold, inak si vôbec nezahráte. Pri PlayStation 4 nie je spomínané nič podobné. No a PC, je proste PC. Tam si len vyberiete medzi launcherom Uplay a Epic Games Store.

Odkaz na oficiálny web, kde nájdete viac informácií, ako aj linky do obchodov jednotlivých platforiem nájdete tu.

The Division 2 za 3€ len v ponuke Ubisoft Store

Kriticky dôležité je v tomto prípade spomenúť, že Ubisoft Store hru The Division 2 až do 3. marca predáva za 3€! Tento víkend je proste pre hráčov super. Hru si môžete bezplatne vyskúšať, a ak sa vám zapáči, tak si ju hneď aj kúpiť za pár drobných. Treba si však dávať pozor!

Za akciovú cenu je hra dostupná aj v ponuke Epic Games Store, tu však stojí rovných 10€. Podobne je to aj v prípade verzie pre Xbox One, ktorá je v ponuke Microsoft Store dočasne dostupná za 10,49€. Verzia pre PlayStation 4 zase stojí 9,99€. Vo všetkých prípadoch ide o dočasné akciové ceny, no Ubisoft Store s PC verziou je jasným favoritom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – máj 2020

Odpočítavame posledné aprílové dni, čo znamená, že Microsoft zverejnil informácie o nadchádzajúcej ponuke Games with Gold pre máj 2020.