Pozadia zo Surface Go 2 a Surface Book 3 sú už dostupné na stiahnutie

Microsoft má pri predstavovaní nových zariadení, no a dnes už aj príslušenstva, značky Surface skutočne vydarený marketing.

Na pódium vyjde Panos Panay a s oduševnením jemu vlastným nám krásne porozpráva čo všetko sa zmenilo, prečo sa to zmenilo, a ako nám novinky rodiny Surface budú pomáhať v práci i doma. Do toho sa mihne niekoľko ľudí z Microsoftu, ktorí to celé doplnia, a zlatým klincom sú krásne reklamné videá. Proste jedna báseň.

Predstavenie nových zariadení Surface ale sprevádza aj jeden, možno, že nie až tak nápadný, no rozhodne zaujímavý, element. S každým novým zariadením prichádza aj nádherné pozadie, ktoré priamo dotvára jeho identitu. Prečo to tak je a ako to celé funguje, to sú otázky na dizajnérov a možno psychológov. Ja len viem, že to proste funguje.

Microsoft celkom prirodzene vyberá veľmi pekné pozadia. Také, ktoré mnohým padnú do oka a chceli by si ich ako pozadie pracovnej plochy nastaviť aj na svojom počítači. Komunitný líder programu Windows Insider, Michael Gillett, preto vytvoril a spravuje webovú stránku WallpaperHub, odkiaľ si tieto ikonické pozadia môžeme stiahnuť.

Nakoľko došlo k predstaveniu dvojice nových zariadení Surface Go 2 a Surface Book 3, ponuka bola čerstvo rozšírená. Musím povedať, že vyberať je rozhodne z čoho a dostupné obrázky sa netýkajú len zariadení Surface. Nájsť tu môžeme aj veľmi pekné snímky prírody či zaujímavé momentky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať