Oficiálna aplikácia Reddit pre Windows 10 je konečne dostupná

Komunitné fórum Reddit sa konečne dočkalo oficiálnej aplikácie pre Windows 10, a vo svojej podstate aj pre nový Windows 11.

Roky očakávaná aplikácia je dostupná priamo v digitálnom obchode Microsoft Store a pochádza priamo z oficiálneho zdroja. Doteraz boli dostupné rôzne neoficiálne alternatívy, prípadne bolo potrebné používať webové rozhranie.

Vydaním aplikácie Reddit pre Windows 10 sa situácia zlepšuje. V praxi to znamená asi toľko, že k záplave rôznorodých informácií sa teraz dostanete omnoho pohodlnejšie.

Treba však povedať, že nejde o klasickú a plnohodnotnú aplikáciu, na ktoré môžete byť zvyknutí. Reddit pre Windows 10 vyšiel ako takzvaný progresívna webová aplikácia (PWA).

Pre jednoduchosť by som to opísal ako webovú stránku zaobalenú do rozhrania aplikácie. Technicky vzaté sa teda správa ako webová aplikácia s niektorými vlastnosťami aplikácie. Z pohľadu koncového používateľa vám to vlastne môže byť úplne jedno, akurát neočakávajte príliš veľkú komplexnosť.

V prípade, že by vám to tak celkom nevyhovovalo, vyskúšať môžete vydareného alternatívneho klienta Readit. Nachádza sa rovnako v ponuke obchodu Microsoft Store, a taktiež je zadarmo.

Reddit ako taký patrí medzi najpopulárnejšie webové stránky a predstavuje takmer bezodnú studnicu informácií. Nakoľko ide o komunitnú záležitosť, odráža sa to aj na samotnom obsahu. Používatelia tu zdieľajú prakticky čokoľvek, od zábavných obrázkov a príbehov, až po rôzne tipy, aktuálne správy alebo návody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať