Samsung Galaxy Buds Live: Čo sa stane, keď sa vybije len jedno slúchadlo?

Za normálnych okolností by sa to nemalo stávať. Ľavé aj pravé slúchadlo Samsung Galaxy Buds Live by mali byť využívané súčasne a súčasne by sa mali aj nabíjať, čo znamená, že stav ich batérie by mal byť vždy plus-mínus rovnaký.

Existujú ale aj scenáre, kedy sa jedno z dvojice slúchadiel nenabije na rovnakú úroveň ako to druhé. Je to poriadne prekvapivá situácia, hlavne v prípade, ak obidva v rovnaký čas vložíte do nabíjacieho puzdra.

Mne sa to nedávno stalo kvôli problémom s nabíjacím mechanizmom. Bola to skutočne nečakaná situácia. Jedno slúchadlo bolo nabité prakticky doplna, druhé po pár minútach používania upozorňovalo na nedostatok energie.

Malo to ale aj svoje drobné pozitívum. Tento stav mi priniesol odpoveď na otázku, čo sa stane, keď sa z dvojice Samsung Galaxy Buds Live vybije len jedno slúchadlo? Nestane sa vlastne nič prekvapivé.

Slúchadla vedia fungovať aj samostatne. Vybité slúchadlo sa jednoducho odpojí a prehrávanie pokračuje cez to, ktoré má dostatok energie. Samozrejme, že to nie je úplne najideálnejšia situácia a prehrávanie sa automaticky prepne do režimu “Mono”, no na počúvanie hudby to stále postačuje. Rozhodne je to omnoho lepšie ako keby sme nemali nič.

Samsung Galaxy Buds Live: Môžem používať len jedno slúchadlo?

Samsung to má našťastie poriadne prepracované. Ak chcete alebo potrebujete, tak používať môžete len jedno slúchadlo Galaxy Bud. Hodiť sa to môže aj v situácii, kedy chcete mať lepší prehľad o tom, čo sa deje v okolí, no súčasne si chcete aspoň trochu užiť hudbu alebo obľúbený podcast. Dodám ešte, že ak používate len jedno slúchadlo, tak vám nebude fungovať režim aktívneho potlačenia hluku (ANC).

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live proste ponúkajú najlepší hudobný zážitok vtedy, keď v ušiach máte vložené ľavé aj pravé slúchadlo. Ak to vyžadujú okolnosti, tak môžete používať len jedno slúchadlo, kedy musíte počítať s režimom mono. Treba sa pripraviť na určitý kompromis, avšak sa bežné počúvanie hudby to stále postačí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať