Borderlands

Epic Games Store do 4. júna rozdáva kolekciu Borderlands

Epic Games Store hráčov poriadne poteší aj tento týždeň, pretože naplno pokračuje v rozdávaní veľmi kvalitných hier. Po dvojici Grand Theft Auto V a Civilization VI je až do 4. júna 2020 pre všetkých záujemcov pripravená kolekcia Borderlands: The Handsome Collection v hodnote 60€.

Balíček pozostáva z dvojice vydarených akčných hier s RPG prvkami Borderlands: The Pre-Sequel a Borderlands 2. Pre jeho získanie sa stačí prihlásiť priamo na webe Epic Games Store alebo v oficiálnej aplikácií a vykonať bezplatný nákup. Priradené hry zostanú trvalou ozdobou používateľského konta.

Séria hier Borderlands patrí medzi populárne tituly, a ak vám aspoň trochu imponujú strieľačky, mali by ste ju vyskúšať. Okrem prepracovaného herného systému a kopy zábavy vďaka rýchlej akcii a strelenému humoru sa vyznačuje aj netradičným grafickým spracovaním. Pripomína komiksy.

Okrem sólo kampane je k dispozícii aj kooperatívny režim až pre štyroch hráčov. Epic Games Store pritom nerozdáva len základné verzie hier. Pridáva k tomu aj všetok dodatočný obsah, čo túto “rozdávačku” posúva ešte o stupienok vyššie.

Dnešným dňom sa zároveň potvrdili neoficiálne informácie už o treťom zo štyroch titulov, ktoré mal Epic rozdávať. S veľkou pravdepodobnosťou preto môžeme povedať, že budúci týždeň na nás bude zadarmo čakať Ark: Survival Evolved. K dispozícii bude 4. júna od 17. hodiny. Dovtedy si vyzdvihnite Borderlands: The Handsome Collection.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať