Satya Nadella

Pozrite si prednášky a videá z Microsoft Ignite 2019

Tohtoročná konferencia Microsoft Ignite 2019 je dávno za nami, oficiálne zhrnutie nájdete v tomto článku, no až teraz mi napadlo, že v tejto súvislosti by bolo vhodné ešte niečo pripomenúť.

Konkréte to, že takmer všetky prednášky a prezentácie si môžete pozrieť a dokonca aj stiahnuť priamo z oficiálneho webu tejto konferencie – odkaz na stiahnutie sa nachádza na pravej strane pod nápisom Session Links.

Microsoft na spomínanom webe vytvoril akýsi centrálny katalóg, kde sú dostupné stovky, fakt stovky, záznamov. Triediť sa dajú chronologicky, podľa popularity alebo podľa témy. Potešujúce je hlavne to, že videá sú verejne dostupné, takže nie je vyžadované žiadne vytváranie používateľského účtu ani nič podobné.

Videá by sa mohli hodiť najmä vývojárom, ktorí pracujú s riešeniami od Microsoftu, no samozrejme, že pozrieť si, čo je nové, môže úplne každý technologický nadšenec či fanúšik.

Ešte dodám, že okrem samotných videí sa snáď pri každej prednáške dá stiahnuť aj PowerPoint prezentácia – kliknutím na možnosť View Slide Deck. Videá nie sú preložené, takže bez angličtiny to bohužiaľ nepôjde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať