Games with Gold – január 2021

Záver roka 2020 je už na spadnutie a aktuálne tu máme vianočné sviatky. Preto asi nikoho neprekvapí, že Microsoft so značným predstihom zverejnil januárovú ponuku pre Games with Gold.

Aj úvod roka 2021 prinesie aktívnym predplatiteľom služby Xbox Live Gold, prípadne Xbox Game Pass Ultimate, klasickú nádielku štyroch bezplatných konzolových hier.

Dve z toho z konzolovej generácie Xbox One, jedna z čias Xbox 360, no a jedna pochádza ešte z čias pôvodnej konzoly Xbox. Celá ponuka je vďaka spätnej kompatibilite dostupná na konzolovej rodine Xbox One a Xbox Series, dvojica hier je dostupná pre Xbox 360.

Stále platí, že tituly z Games with Gold sú na stiahnutie dostupné len počas obmedzenej doby. Akonáhle si ich do konzoly nainštalujete, hrať ich môžete kým máte aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Xbox 360 a Xbox hry sú výnimkou. Stiahnutím by sa mali prepojiť s kontom Microsoft. To znamená, že ak si ich raz vyzdvihnete, tak do hrania sa môžete pustiť prakticky kedykoľvek. Aj bez aktívneho predplatného Xbox Live Gold.

Ponuka Games with Gold pre január 2021

  • Little Nightmares – Xbox One a Xbox Series v termíne 1. až 31. január
  • Dead Rising – Xbox One a Xbox Series v termíne 16. január až 15. február
  • The King of Fighters XIII – Xbox One, Xbox Series a Xbox 360 v termíne 1. až 15. január
  • Breakdown – Xbox One, Xbox Series a Xbox v termíne 16. až 31. január
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať