Silvestrovské a vianočné pozadia pre Windows 10

O pozadiach z Windows 10, pre Windows 10, ako aj o propagačných pozadiach zo zariadení Surface som toto popísal už hodne, no vzhľadom na to, že sa blíži koniec roka, priložím ešte pekné obrázky pre túto príležitosť. Ak by si toto obdobie chcel ešte niekto ozvláštniť.

Nejde o môj osobný výber, ale o balíčky, ktoré zostavil priamo Microsoft a bezplatne ich ponúka cez svoj digitálny obchod Microsoft Store. Ide o fotografie veľkolepých ohňostrojov z vybraných najkrajších miest na svete. Od Singapuru až po Montreal.

  • Fireworks on New Year’s – 16 fotografií so silvestrovskou tematikou vhodných ako pozadie obrazovky
  • What Next – 17 kreslených pozadí. Mestá, scenérie i vysnívané miesta pre život
  • Take a Moment – 10 vynikajúcich 4K pozadí, ktoré majú vnášať pokoj a pohodu
  • Ski Paradise – 16 fotografií snehom pokrytých zjazdoviek

Vianoce 2020

Stal sa z toho už prakticky zvyk. Microsoft sa každé vianočné sviatky snaží ozvláštniť sériou podaných pozadí pre obrazovky našich zariadení. Hoci vianočné pozadia nájdete veľmi ľahko cez Google, tieto pripravené balíčky ponúkané cez Microsoft Store majú niečo do seba.

Pre rok 2020 je vyzdvihovaných viacero balíčkov, pričom každý z nich obsahuje sériu pozadí pre naše obrazovky. Mojim veľkým favoritom je balíček “A Moment of Hygge” pozostávajúci zo 16-tich nádherných obrázkov, ktoré pomôžu navodiť vianočnú atmosféru aj v týchto ponurých časoch.

Fanúšikov prírody môže osloviť balíček “Ski Paradise”, ktorý som spomínal už aj minulý rok (odkaz vyššie). Pre tento rok by som do pozornosti dal balíček “Dogs in Winter”. Veď koho by nepotešili pekné obrázky štvornohých chlpáčov v duchu vianočnej atmosféry. Na záver ešte spomeniem pozadia v balíčku “Winter Holiday Glow”.

Prajem vám krásne vianočné sviatky prežité v kruhu najbližších.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať