Novinky ASUS si naživo môžete pozrieť v novom showroome

Ak patríte k ľuďom, ktorí si notebooky pred kúpou radi “ošahajú” a súčasne máte preferujete produkty značky ASUS, tak pre vás mám skvelú správu. Avšak len za predpokladu, že ste z okolia Bratislavy. Práve tu totiž ASUS otvoril svoj nový stánok.

Nachádza sa na druhom poschodí v Alza showroome, ktorý je otvorený v nákupnom centre Nivy hneď oproti autobusovej stanici v Bratislave. Na ploche 30 metrov štvorcových tu nájdete vystavené všetky najnovšie a najzaujímavejšie produkty značiky ASUS a jej hernej podznačky ROG.

Podobný showroom značky ASUS vraj nemá obdoby ani globálnej úrovni. Rozdelený je do lifestylovej časti značky ASUS a do hernej časti značky ROG a ASUS TUF Gaming. Obsahuje celkovo šesť zón, v ktorých sú vystavené zariadenia radu Zenbook, Vivobook, ExpertBook, ROG a ASUS TUF Gaming a takisto produkty komponentovej divízie.

V ASUS časti púta najväčšiu pozornosť Zenbook stôl s novinkami Zenbook Pro Duo 15 OLED (UX582) a Zenbook Flip S OLED (UX371). Za ním sa nachádza Vivobook stôl s najnovšími novinkami s OLED displejom, ako je Vivobook 15 OLED (K513). Zóna ExpertBook je venovaná notebookom pre podnikových používateľov, medzi ktoré patrí aj najnovší model ExpertBook B1 (B1400C).

Hernej zóne dominuje ROG stôl s novinkami ROG Zephyrus G14 (GA401), ROG Zephyrus M16 (GU603) a ROG Flow X13 (GV301), pričom už čoskoro v nej nájdete aj špeciálnu Alan Walker verziu notebooku ROG Zephyrus G14 s unikátnym balením. Za ním sa nachádza stôl s notebookmi ASUS TUF Gaming, ako sú ASUS TUF Dash F15 (FX516) a ASUS TUF Gaming F15 (FX506). V hernej zóne sa takisto nachádzajú herné monitory a Wi-Fi routery.

Celkovo tu ale samozrejme nájdete asi všetky aktuálne produkty značky, čo je skutočne super pre tých z nás, ktorí ešte stále preferujú tradičný spôsob fyzického nakupovania hardvéru. Alebo sa tu môžete na chvíľku zastaviť v prípade, že s polovičkou vyrazíte na nákupy a potrebujete trochu vypnúť. Stánok ASUSu v Alze sa vtedy môže stať vašim chvíľkovým útočiskom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať