Games with Gold – október 2020

Poslednú rozlúčku so septembrom sprevádza ohlásenie novej ponuky bezplatných hier Games with Gold.

V októbri bude na aktívnych predplatiteľov služby Xbox Live Gold, prípadne Xbox Game Pass Ultimate, čakať klasická nádielka štyroch bezplatných konzolových hier.

Dvojica z toho pochádza z konzolovej generácie Xbox One, jedna hra bola vytvorená pre Xbox 360 a jedna je ešte z čias pôvodnej konzoly Xbox. Všetky štyri sa vďaka spätnej kompatibilite dajú hrať na konzolovej rodine Xbox One, dvojica je dostupná pre Xbox 360.

Naďalej platí, že tituly z ponuky Games with Gold sú na stiahnutie dostupné len počas obmedzenej doby. Akonáhle si ich do konzoly nainštalujete, hrať ich môžete kým máte aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Xbox 360 a Xbox hry sú určitou výnimkou. Inštaláciou by sa mali prepojiť s kontom Microsoft. To znamená, že ak si ich raz vyzdvihnete, tak do hrania sa môžete pustiť prakticky kedykoľvek. Aj bez aktívneho predplatného Xbox Live Gold.

Ponuka Games with Gold pre október 2020

Ani teraz sa Microsoft s ponukou bezplatných hier pre konzoly Xbox príliš nepochlapil. Ide o menšie tituly, z ktorých napríklad taký Costume Quest už minimálne raz ponúkal. Reakcie zo strany predplatiteľov pochopiteľne nie sú príliš pozitívne…

  • Slayaway Camp: Butcher’s Cut – Xbox One v termíne 1. až 31. október
  • Maid of Sker – Xbox One, v termíne 16. október až 15. november
  • Sphinx and the Cursed Mummy – Xbox One a Xbox 360 v termíne 1. až 15. október
  • Costume Quest – Xbox One a Xbox 360 v termíne 16. až 31. október
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať