Microsoft Inspire 2020

Online a bezplatne prebehne aj Microsoft Inspire 2020

Po stopách tohtoročnej vývojárskej konferencie Microsoft Build 2020 sa kvôli nepriaznivej situácii vydáva aj ďalšie významné podujatie z kuchyne Microsoftu – Microsoft Inspire 2020. Ešte predtým, než vypukla súčasná pandémia sa počítalo s termínom 20. až 24. júla, no neskôr Microsoft musel informovať, že akcia nemôže prebehnúť vo svojej bežnej podobe a hľadá sa alternatívna možnosť.

Tou sa presne podľa očakávaní ukázal byť online svet. Microsoft Inspire 2020 preto prebehne formou online streamov, a to v skrátenom termíne 21. až 22. júla. Dobrou správou je zrušenie štandardného registračného poplatku vo výške 2300 až 2600 dolárov, čo otvára dvere širšiemu okruhu záujemcov.

Podrobnosti zatiaľ chýbajú, no oficiálna webová stránka podujatia uvádza, že bezplatné registrácie budú spustené počas júna. Microsoft Inspire sa orientuje na firemných zákazníkov a nástroje, ktoré im môžu pomôcť s ich problémami, prípadne s efektívnejším chodom ich biznisu. Došlo tu napríklad aj k predstaveniu riešenia Microsoft Teams.

Neočakáva sa preto, že by sme sa mohli dočkať nejakých lákavých noviniek pre bežných domácich používateľov, no samozrejme, šanca na prekvapenie tu stále je. Osobne by som sa však na to nespoliehal. Samozrejme, že to celé budem sledovať a podľa možností aj napíšem o čom to tento rok bolo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať