Pozadia pre Surface Duo a skladacie zariadenia

Microsoft konečne prezradil všetky podrobnosti o svojom unikátnom skladateľnom smartfóne Surface Duo, a hoci sme sa dozvedeli, že nateraz sa s globálnym predajom nepočíta, situácia sa časom môže zmeniť.

Surface Duo kvôli svojej cene osloví asi len najväčších priaznivcov technológií, no tí sa celkom prirodzene vyskytujú aj na Slovensku. Ak si niekto už raz zaumieni, že toto zariadenie do rúk dostane, tak preto spraví asi aj nemožné.

Možno sa dokonca pochlapí Microsoft, možno sa do toho poriadne obuje Alza, teoretických scenárov je proste viacero. Až čas samozrejme ukáže, či sa Surface Duo dostane aj na náš trh. Aspoň tou neoficiálnou cestou

Pozadia pre Surface Duo a iné skladacie zariadenia

Nateraz výraznejší dopyt po pozadiach pre Surface Duo prakticky neexistuje, no napriek tomu je k dispozícií už niekoľko zaujímavých kúskov. Môže za to projekt Wallpaper Hub, ktorý združuje kopu atraktívnych pozadí z a pre Windows.

Po formálnom predstavení Surface Duo tu pribudla samostatná sekcia “Foldable”. V nej je okrem oficiálneho pozadia z dielne Microsoftu dostupná aj séria skutočne vydarených obrázkov a fotografií s rozlíšením a konceptom optimalizovaným práve pre Duo.

To však neznemená, že určené sú vyslovene len pre Surface Duo. Zo svojej podstaty by mohli dobre poslúžiť aj na iných skladacích zariadeniach a smartfónoch. Na stiahnutie je k dispozícii viacero rozlíšení, takže šanca na úspech je pomerne vysoká.

A keďže zariadenia tohto typu naberajú na popularite, pekné pozadia sa budú hodiť. Minimálne v momente, kedy na trh dorazí Surface Neo alebo nová skladačka z dielne velikánov ako Samsung či Huawei…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať