Surface Duo

Microsoft vraj Surface Duo predstaví počas najbližších týždňov. Chce predbehnúť Samsung

Očakávané hybridné zariadenie Surface Duo sa oficiálneho predstavenia údajne dočká už počas nadchádzajúcich týždňov. Už dlhodobo sa objavujú informácie o tom, že Microsoft by svoju unikátnu novinku chcel predstaviť počas leta a aktuálne to spomína aj Zac Bowden z portálu WindowsCentral.

S odvolaním sa na nekonkretizované zdroje uvádza, že Microsoft aktuálne plánuje Surface Duo predstaviť skôr, než Samsung odhalí svoj skladací smartfón Galaxy Fold 2. Dôjsť by k tomu teda malo ešte pred 5. augustom, a ak to tak skutočne bude, tak sa s distribúciou Surface Duo začne už o necelé dva mesiace.

Keď sa nad tým zamyslíme, tak takéto jednanie by celkom malo logiku. Samsung s druhou generáciou skladacieho Galaxy Fold chtiac-nechtiac predstavuje ostrú konkurenciu. Microsoft sa s oficiálnym uvedením svojho produktu musí poponáhľať aj kvôli tomu, že hardvérové špecifikácie Surface Duo nebudú práve špičkové. Chýbať má podpora pre 5G siete, použitý je vraj starší Snapdragon 855 a celkové parametre nie sú tak úplne top.

Naopak od nového produktu z dielne Samsungu sa očakávajú špičkové parametre hodné poriadnej vlajkovej lode, vrátane čipu Snapdragon 865 Plus a podpory pre 5G siete. Problémom celej tejto informácie o nadchádzajúcom predstavení je to, že momentálne je situácia veľmi napätá a plány sa môžu ľahko zmeniť. Nielenže svet stále bojuje s novým koronavírusom, no v USA prebiehajú masívne protesty proti policajnej brutalite a rasovej diskriminácii.

https://twitter.com/zacbowden/status/1271428406996078594
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať